ewrelife Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Temel Veritabanı Yöneticiliği Eğitimi

Temel Veritabanı Yöneticiliği Eğitimi Empty Temel Veritabanı Yöneticiliği Eğitimi

Mesaj tarafından kesici Perş. Ara. 27, 2012 9:14 pm

Başvurular için mail ile irtibata geciniz.

Mail: ewrelife@hotmail.com - baykal60@gmail.com

"Temel Veritabanı Yöneticiliği" Eğitimi
Bugüne kadar 500’ü aşkın öğrenciye bilgi ve tecrübesini aktaran OraEğitim, mezunlarının Türkiye’nin en önemli kurumlarında kariyer hayatlarına başlamalarına vesile olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Veritabanı Yöneticiliği eğitimlerimiz, bu yıl da tüm hızıyla sürüyor ve siz değerli Veritabanı Yöneticisi adaylarına yeni fırsatlar sunuyor.

Veritabanı Yöneticiliği eğitimlerimizi “Applied Database Management” tekniği ile gerçekleştiriyoruz. İşin doğası gereği teori şart. Ancak eğitimlerimizde öğrencilerimizin iş hayatlarında karşılaşacakları olaylara odaklanıyor ve “case study” lere ciddi önem veriyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz, Veritabanı Yöneticisi olarak bir kurumda işe başladığında iş-adaptasyonu probleminin çoktan önüne geçmiş oluyor. Karşılaşacağınız problemlerin çoğu zaten eğitimlerimizde yaşayacağınız vakalar.

Derslerin tamamı video kaydına alınıp ders sonunda öğrencilerle paylaşılmaktadır.Böylece dersi kaçırsanız bile videolardan dersleri takip etme şansı bulabileceksiniz.derslerimizin tamamı uygulamalıdır.Derste gördüklerinizi Sanal Linux platformunda uygulama imkanı bulacaksınız.
Eğitim sonunda Veritabanı Yöneticisi adaylarımız, sektörde Junior seviyede DBA olarak bir iş imkanı bulabilir yada mevcut işlerine birde DBA gözüyle bakma fırsatı bulabilirler. Eğitim programımız, temelde 4 kategoriden oluşuyor:
Yeni Başlayanlar için Temel SQL Eğitimi
Veritabanı Altyapısı ve Mimarisi
İleri Veritabanı Yönetimi
Ekstra-Veritabanı Replikasyon Araçları Eğitimi

Eğitim tarihi: 19 Ocak 2013 - 09 Mart 2013

Eğitim Süresi: 8 Hafta (24 saat)
6 Hafta (18 saat – Temel Veritabanı Yöneticiliği Eğitimi) - 2 Hafta (6 saat – Temel Linux/Unix Eğitimi)

Eğitim Ücreti: 400 TL

Kaydolabileceğiniz sınıflarımız:

1.Sınıf : Her hafta Perşembe 19:00-22:00
2.Sınıf : Her hafta Cuma 19:00-22:00
3.Sınıf : Her hafta Cumartesi 11:00-14:00
4.Sınıf : Her hafta Cumartesi 14:30-17:30
kesici
kesici

http://www.djbaykal.tr.gg

- Similar topics