ewrelife Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

........İLGİNÇ.........

........İLGİNÇ......... Empty ........İLGİNÇ.........

Mesaj tarafından ewrelife SUPERVISOR Cuma Tem. 03, 2009 11:23 pm

Kar yağdığı halde çiçek açabilen bitkilerden biri olan Kardelenin bu denli soğukta canlanmasına neden soğanıdır Kardelen Soğanı donun ulaşamayacağı kadar toprağın derinliğinde olduğundan oradaki sıcaklıktan faydalanarak havanın birazcık ısınmasıyla birlikte filiz sürer Kardelen'in yüksekliği10-20 santimetre arasında olup her taç yaprağının ucunda küçük yeşil bir nokta vardır Bu bitkiye çimenlik yerlerde akarsu yataklarında ve ormanlarda rastlanır

Çok İlginç Bilgiler

1 Insan kalbi kani pompaladiginda yarattigi basinc ile kani 10 metre uzaga firlatabilir (Tanrim!)

2 Bir domuzun orgazmi 30 dakika surer(Bir dahaki yasaminda domuz olmak isteyen çok olabilir !!!!)

3 Basinizi surekli olarak bir duvara vurarak saatte 150 kalori harciyabilirsiniz (Halen domuzun yaptigi ise inanamiyorum!!!)

4 Bir karinca agirliginin 50 kati agirligi kaldirabilir 30 kati agirligi cekebilir ve zehirlendiginde her zaman sag tarafina dogru duser (nasil tespit etmisler inanin cok merak ediyorum)

5 Bir hamambocegi 9 gun basi koparilmis olarak acliktan olene kadar yasayabilir (Yorum yapmayacam igrenc cünkü)

6 Bazi arslanlar gunde 50 defa ciftlesebilirler (Domuzun durumu daha iyi sanki !!)

7 Sicrayamayan (ziplayamayan) tek hayvan fildir (Bu iyi bir haber!)

8 Devekusunun gozu beyninden daha buyuktur (Boyle insanlar taniyorum!)

9 Deniz yildizinin beyni yoktur (Boyle olan insanlar da taniyorum!)

10 Kutup ayilari solaktir (Kim bilebilirdi? Acaba nasil buldular ellerine kalem mi verdiler?)

11 Zevk icin sevisen yaratiklar sadece insanlar ve yunuslardir (E peki domuzo ne oluyor?)
ewrelife SUPERVISOR
ewrelife SUPERVISOR
Admin

http://ewrelife.forummum.com

- Similar topics