ewrelife Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KORKMAKTAN HOŞLANMIYORSANIZ BU BAŞLIKTAKİ MESAJLARI OKUMAYINIZ!

KORKMAKTAN HOŞLANMIYORSANIZ BU BAŞLIKTAKİ MESAJLARI OKUMAYINIZ! Empty KORKMAKTAN HOŞLANMIYORSANIZ BU BAŞLIKTAKİ MESAJLARI OKUMAYINIZ!

Mesaj tarafından ewrelife SUPERVISOR C.tesi Tem. 04, 2009 12:04 am

KORKMAKTAN HOŞLANMIYORSANIZ BU BAŞLIKTAKİ MESAJLARI OKUMAYINIZ!

Çok da korkunç bir şeyler yazmayacağım kendi adıma ama sizin ne yapacağınız belli olmaz Bir uyarı koyalım kimseyi korkutmayalım

İnsanlığı en çok korkutan şeyin bilinmeyen olduğunu düşünüyorum

Öykü değil ama bir kurgu yazayım Örnek olabilecek nitelikte kısa bir anlatı:

Gece saat 2 Tek başınıza tv izliyorsunuz evde Aileniz tatilde 1 saat önce konuştunuz annenizle haftaya geleceklerini söyledi Salondasınız İçerdeki odalardan birinin kapısının kapandığını duyuyorsunuz Dikkat kesiliyorsunuz Salonun kapısında anneniz beliriyor Üzerinde günlük kıyafetleri var Gözleri parlıyor sanki "Daha yatmadın mı oğlum?" diyor sakin vurgusuz tek düze bir sesle

Bunu hayal edinÖlmüş bir yakınınız da olabilir söz konusu kişi Ama o zaman hayalet olduğu bellidir Hemen çığlık atmaya başlayabilirsiniz Ama o anda orada bulunması olanaksız olan anneniz babanız sevgiliniz olduğunu hayal edin karşınızdakinin Kimdir bu? Uzaylı mı? Öldü de hayaleti mi geldi? Delirdiniz mi? NE OLDU!?! Ben ağlardım sanırım görsem böyle birini "neler oluyor sen kimsin annem misin niye geldin" filan diye

Beni en çok bu tip kurgular-öyküler korkutur Cin-hayalet öyküleri ve güzel kabuslarım da var anlatacağım Ama siz de yazın bir şeylerGerisi gelir
ewrelife SUPERVISOR
ewrelife SUPERVISOR
Admin

http://ewrelife.forummum.com