ewrelife Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

herkes başından geçen komik-ibretli bir hikayeyi yazsa, ve bizde bundan ibret alsak gülsek nasıl olur????

2 posters

herkes başından geçen komik-ibretli bir hikayeyi yazsa, ve bizde  bundan ibret alsak gülsek nasıl olur???? Empty herkes başından geçen komik-ibretli bir hikayeyi yazsa, ve bizde bundan ibret alsak gülsek nasıl olur????

Mesaj tarafından ewrelife SUPERVISOR Ptsi Tem. 06, 2009 1:44 am

herkes başından geçen komik-ibretli bir hikayeyi yazsa, ve bizde bundan ibret alsak gülsek nasıl olur????
ewrelife SUPERVISOR
ewrelife SUPERVISOR
Admin

http://ewrelife.forummum.com

herkes başından geçen komik-ibretli bir hikayeyi yazsa, ve bizde  bundan ibret alsak gülsek nasıl olur???? Empty benim hikayem

Mesaj tarafından gül66 Ptsi Tem. 06, 2009 1:46 am

Kutlu doğum haftasıydı ben apartmana gül ve Efendimizle ilgili dergi dağıttım.ama gizli!!
Apartmanının yöneticisi 2-3 gün kimin dağıttığını öğrenmek için baya çabalamış.Sonunda kapıcıya sormuşta rahatlamış.
Bir gün apartmanın kapısından yeni giriyodum adam benle konuşmaya başladı
Efendim siz nasıl dergi dağıtırsınız gül de dağıtmışsınız
millet yanlış algılar falan anlayacağınız saflarımız farklı ama davasını iyi savunuyor.Bir de bana israf olacak şimdi bizden kimse okumaz diyorr
o sırada başka bir komşu geliyordu yönetici şu beye bir soralım o ne düşünüyor.Amacı beni susturmak
neyse yönetici apartmana dergi ve gül dağatan kız bu diye tanıtmaya başladı beni..
komşu da yöneticinin lafı ağzına tıkayarak
o siz miydiniz dedi bana bende kafamı salladım
Komşu:çok teşekkürederiz çok ince davranmışsınız ailece okuduk demez mi O an yöneticinin yüz ifadesini görecektiniz....

Yani siz yeterki ALLAH için Habibi içn bir şeyler yapın hiç kimse olmasada ALLAH sizi zor durumda bırakmaz SELAMETLE KALIN...
gül66
gül66

- Similar topics